Potrzebujesz zmiany? Zmieniaj się i ewoluuj! – #01

Witam Ciebie darmowym poradniku.  Zajmę Ci tylko moment. Postanowiłem przedstawić Ci szerzej temat, o którym myślę, że dla wielu osób jest w dzisiejszych czasach bardzo ważny. Tym samym wiem, że ważny jest również dla Ciebie. Jak sama nazwa poradnika  może sugerować będziemy zajmować się tutaj językiem angielskim.

Wiem, że powiesz, że nie masz na to czasu, ale zapewniam Cię, czas poświęcony tutaj będzie procentował w niedalekiej przyszłości.

Podstawowa znajomość języka obcego, a przede wszystkim języka angielskiego jest niezaprzeczalnym dobrodziejstwem. Zapytasz dlaczego? Dzięki znajomości języka angielskiego otwierają się przed Tobą nowe możliwości. Wymienię tutaj na początek przynajmniej kilka:

  • Możliwości turystyczne – językiem angielskim porozumiesz się niemal każdym zakątku świata.
  • Możliwości otrzymania nowej pracy. Jeżeli spojrzysz na oferty pracy są coraz bardziej wymagające. Przypuśćmy, że  jedna z nich zainteresowała Cię. Czytasz wymagania i dochodzisz do wniosku, że to wymarzona praca (po ang. dream work – czyt. drim łork), ale ostatnie wymaganie – znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, której nie masz, przekreślaTwój udział w rekrutacji.
  • Wolnosć – Innym plusem znajomości języka jest wolność jaką zyskujesz. Jaka to wolność? Piosenki w radio, czy w telewizji, seriale, filmy coraz więcej turystów zza granicy, Ty częściej wyjeżdżasz za granicę – wszędzie dookoła Ciebie mówią po angielsku! De facto to bardzo pomocne w nauce słówek, ale o tym szerzej innym razem. Wyobraź sobie tylko, że znasz większość słów jakie są w piosence i nie wstydzisz się już śpiewać na głos – wtedy możesz zapomnieć nawet o melodii i fałszować, ważne że fałsze są śpiewane po angielsku:)!

Podsumowując mój pierwszy wpis zachęcam Ciebie do zmiany „na lepsze” i poświęcanie kilkunastu minut codziennie, na zgłębianie języka angielskiego. Rób tylko to co przynosi dla Ciebie mierzalną wartość i na pewno przyznasz, że znajomość angielskiego do nich należy w 100%.

Mając na koniec nadzieję, że jeszcze się tutaj zobaczymy, życzę miłej lektury poradnika Prosty-Angielski, bo angielski naprawdę jest prosty! Czy już wierzysz? Wiesz przecież, że wszystko zależy od Ciebie! Nie jest to droga usłana różami, ale na pewno pełna wyzwań!

Powodzenia i zmieniaj się – na lepsze!

P.S. Zobacz FAQ zanim przejdziesz dalej.2 myśli na temat “Potrzebujesz zmiany? Zmieniaj się i ewoluuj! – #01”

  1. Strona merytorycznie opracowana jest profesjonalnie, każdy znajdzie coś dla siebie, ostatnie nowości audio na pewno wzbogacą całość i zdecydowanie pomogą w nauce. Całość godne polecenia.

  2. Super sprawa z dodatkiem audio. Myślę, że strona zrobiona jest naprawdę dobrze. Przystępne wyjaśnienia zagadnień. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Dodaj komentarz